-6%

Шина 9.5-24 (230/95-24) R-1 - Armour на китайський мінітрактор
7 800 ₴
7 299 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 246-46-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для замовлення, або отримання більш детальнішої інформації телефонуйте за номером +380682464630
Шина 9.5-24 R-1 - Armour
Шина на мінітрактор 9.5-24 8PR Armour
-
Виробник Armour
-
Діаметр шини 24"
-
Ширина шини 9.5
-
камера в комплекті
-
Країна виробник Китай
-
Висота 1010 мм
-
Ширина 210 мм
-
Норма шарності 8PR (восьмишарова)
-
Максимальне навантаження на одну шину 1110 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Armour |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 24" |
| Індекс навантаження шини | 111 |
| Індекс швидкості | A6 |
| Тип | Камерна "TT" |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 85 |
| Ширина шини | 9.5" |
| Норма шарності | 8PR |
| Обід | W7 x24 |
| Зовнішній діаметр | 1050 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 299 ₴





