-10%

Шина 6.50/80-13 GripKing SpeedWays 6PR на мінітрактор та мотоблок під жигулівський диск R13Індія
3 100 ₴
2 799 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 246-46-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для замовлення, або отримання більш детальної інформації телефонуйте за номером +380682464630
Шина 6.50/80-13 GripKing SpeedWays 6PR на мінітрактор та мотоблок під жигулівський диск Індія
Гума протектора м'яка та еластична, не дубова. Шину можливо змонтувати на стандартний жигулівський диск Ø 13".
Покришки ялинка 13 дюймів призначені для встановлення на мотоблоки і саморобні мототрактора. Завдяки можливості установки на звичайний сталевий обід 5.5 j x13, можна зібрати недороге ведуче колесо для агротехніки:
-
мотоблоки на колесах R13
-
мінітрактор з провідними колесами R13
Шини підвищеної прохідності R13 можливо встановити на колеса ЛуАЗ-969 "Волинь".
ХАРАКТЕРИСТИКИ
-
Висота шини: 590 мм
-
Ширина: 150 мм
-
Посадковий діаметр: 13"
-
Призначення для: мото-трактора, міні-трактора, мотоблока та для різного обладнання
-
Сезонність шин: всесезонні шини
-
Стан: новий
-
Висота зуба: 16 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Speedways |
| Країна виробник | Індія |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Вид шини | Діагональна |
| Посадковий діаметр шини | 13" |
| Індекс навантаження шини | 105 |
| Індекс швидкості | A6 |
| Тип | Камерна "TT" |
| Стан | Новий |
| Висота профілю шини | 80 |
| Ширина шини | 6.50" |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр колеса/диска | 13" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴






